Hakkımızda

 

Akdenizin incisi Alanya'da Club Aqua Plaza Otelimiz 4 yıldızlı olup HERŞEY DAHİL konsepte hizmet vermektedir , herşeyi müşteri memnuniyeti için düşünülmüş, 178 odası, 350 yatak kapasitesi, deneyimli, güleryüzlü ve profesyonel personeli ile evinizin rahatlığını aratmayacak, nezih bir ortamda sizlere hizmet vermektedir.

2017 yılında yenilenen odalarımız siz konuklarımızın rahat ve konforu düşünülerek hazırlanmıştır. Kalite ön planda tutularak, ince bir zevkle döşenip sıcak bir atmosfer yaratılmıştır. Laminat tabanlı oda ve koridorlar, wc, duş, telefon, minibar, saç kurutma makinası, Uydu TV, Klima, deniz, havuz ve bahçe manzaralı odalarımız mevcuttur.
Ayrıca otelin olanaklarında 5 adet büyük su kaydırağı 1 adet aquatower bulunmakta içerisinde luna park gibi aktiviteler yer almakta.

Ana hedefimiz; misafirimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemektir. Toplam Kalite anlayışıyla hareket ederken, kalite yönetim sistemimizin  dinamik yapısını korumak, geliştirmek ve etkinliğini sürekli kılmak öncelikli ve vazgeçilmez yönetim kuralımızdır. Bu ilkeler ışığında ulusal ve uluslararası pazarda fark yaratarak rekabet eden otellerimiz her zaman lider olabilmek için gereken kararlılığı gösterecektir.